Mimoza Hotel International Pool Party ve Latin Gecesi Etkinlikleri Düzenlendi


Her detayın özenle tasarlandığı büyülü dünyasına adım atıldığı andan itibaren müşterilerin kendilerini özel hissetmesini sağlayan Mimoza Hotel; yeni dönemde de titizlikle çalışmaya devam etmektedir.

Misafirlerine, sevdikleriyle paylaşmaktan zevk alacakları keyifli tatil anları, eğlence ve mutlulukları yaşatmayı amaçlayan Mimoza Hotel, misafirlerin aradığı tüm tatil alternatiflerini bir arada sunarak, adanın her dönemi ayrı güzel ikliminde konaklama imkanı sunuyor.

Müşterilerin sağlığı, güvenliği ve konforunu her zaman ön planda tutan Mimoza Hotel, açıldığı günden itibaren müşterilerini güvenle ağırlamaya devam etmektedir. Müşterilerine beklentilerinin ötesinde bir tatil ve eğlence imkanı sunan Mimoza Hotel, International Pool Party ve Latin Gecesi düzenledi.

Her iki etkinlikte de havuz kenarında yapılan sınırsız yiyecek ve içecek ikramlarıyla etkinliklerini gerçekleştiren Mimoza Hotel, Latin Gecesi’ne getirdiği özel dans hocaları sayesinde misafirler doyasıya eğlenerek dans etme fırsatı yakaladılar. International Pool Party’e enerji katan DJ sayesinde ise havuzda gerçekleştiren yarışmalar ile konuklar eğlenceye doydu.

Müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet verdiklerini dile getiren Mimoza Hotel Genel Müdürü Hüseyin Soyer, karantina sonrası dönemde Ekim ayına kadar hotelin doluluk oranının yüzde yüz olduğunu dile getirdi.

Soyer, “ayrı ayrı düzenlediğimiz International Pool Party ve Latin Gecesinde konuklarımızı eğlendirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.” dedi. Soyer ayrıca, yaz boyunca bu tür etkinliklerin daha da iyisini yapmak için çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Soyer, Mimoza Hotel yönetiminin girişimci ruhu, üstün hizmet ve kalite anlayışları ile misafirlerini ağırlamaktan gurur duyduklarını belirtti.